zespół budynków biurowych Niemce   -   - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

Niemce

zespół budynków biurowych

Budynek biurowy – Niemce – TNGS.pl Tomasz Karman

Budynek biurowy – Niemce – TNGS.pl Tomasz Karman

lokalizacja budynku biurowego

Niemce     - TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestora - Lublin

Doskonała lokalizacja na działalność produkcyjną , logistyczną bądź przemysłową. 
Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zakłady przemysłowe, produkcję, składy i bazy. 

Teren jest położony przy drodze krajowej nr19 Lublin – Lubartów,  w odległości   ok. 8km od  Lublina przy zbiegu trzech dróg ekspresowych : S12, S17 oraz S19. Doskonała infrastruktura drogowa umożliwia szybki i dogodny transport. 

zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, umówić się na oględziny lokalizacji lub uzyskać informacje na temat finansowania inwestycji.

kontakt

Zobacz naszą ofertę w najpopularniejszym serwisie nieruchomości otodom.pl

TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestycji - Lublin - tereny inwestycyjnye, hotele, kasyna, restauracje, magazyny oraz obiekty handlowe, usługowe, biurowe i przemysłowe w lubelskim, mazowieckim i podkarpackim. otodom.pl

Więcej informacji

Budynek biurowy o pow ok. 500 m2 , dwukondygnacyjny.  Składa się z pomieszczeń biurowych, sanitariatów, pomieszczenia gospodarczego, sali konferencyjnej, klatki schodowej i  korytarza. Wewnątrz obiektu posadzki z płytek ceramicznych oraz wykładzina dywanowa. Na części ścian tynki gładkie wykończone gładziami gipsowymi, pomalowane farbami oraz tapety ze strukturą. Wszystkie pomieszczenia umeblowane gotowe do przyjęcia pracowników. Ściany w sanitariatach wyłożone glazurą.  Obiekt wyposażony w instalację: elektryczną, telefoniczną, wentylację grawitacyjną, wodociągową, częściową klimatyzację, grzejniki centralnego ogrzewania z własną kotłownią, która znajduje się w drugim budynku technicznym. Przed budynkiem parking z nawierzchnią asfaltową. Istnieje możliwość jego dodatkowego rozbudowania.

Budynek magazynowo – techniczny murowany o pow. ponad 500 m2 składający się z garaży,pomieszczeń technicznych oraz kotłowni.

Budynek archiwum – wolnostojący , murowany obiekt bezpośrednio przy ciągu komunikacyjnym do budynku biurowego o pow. ok. 20 m2. Istnieje techniczna możliwość rozbudowy wszystkich budynków. Przedmiotowa nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod przemysł. 

Warianty:

  • Zakupu budynków z działką ok. 18.000 m2
  • Zakupu budynków z mniejszą działką ok. 13.000 m2 za kwotę 1.800.000 zł + VAT
  • Dzierżawy budynku biurowego oraz obiektów przynależnych
  • Wybudowania magazynu , hali i wydzierżawienie całości na umowie długoterminowej

cena finansowanie

Zgodnie z naszą misją nie pobieramy opłat i prowizji od Kupujących.
  Doradzamy stronom transakcji w kwestii nabywania i zbywania nieruchomości oraz aspektach cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych z zakresu procesu inwestycyjnego.

Możliwość finansowania inwestycji z kredytu.
ZWOLNIE Z PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI