obiekt handlowo - usługowy Zamość ul. Legionów -   - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

Zamość ul. Legionów

obiekt handlowo - usługowy

Teren inwestycyjny z budynkiem usługowym ZAMOŚĆ – TNGS.pl Tomasz Karman

Teren inwestycyjny z budynkiem usługowym ZAMOŚĆ – TNGS.pl Tomasz Karman

lokalizacja budynku biurowego

Zamość ul. Legionów   - TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestora - Lublin

Grunt inwestycyjny doskonale zlokalizowane bezpośrednio przy ul. Legionów, stanowiącej fragment wschodniej obwodnicy Zamościa, dogodny dojazd – wjazd na nieruchomość bezpośrednio z obwodnicy oraz poprzez zlokalizowaną obok stację paliw. 

zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, umówić się na oględziny lokalizacji lub uzyskać informacje na temat finansowania inwestycji.

kontakt

Więcej informacji

Na nieruchomości zlokalizowane są dwa budynki o  powierzchni użytkowej  1959,6 m2i 191,5 m2 Wg. planu miejscowego tereny usług komercyjnych, w tym  przewaga terenów rozmieszczenia  obiektów handlowych o pow. sprzedaży  powyżej 2 000 m2.

Działki tworzą zwarty kompleks o kształcie litery L. Nieruchomość jest zagospodarowana w funkcji handlowej – zgodnie z przeznaczeniem w planie zagospodarowania  przestrzennego. Na terenach obecnie nieużytkowanych,  obowiązuje aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania  Przestrzennego, z przeznaczeniem na zabudowę handlowo –  usługową.
Możliwość przebudowy istniejących obiektów oraz zmiana sposobu użytkowania.

cena finansowanie

Zgodnie z naszą misją nie pobieramy opłat i prowizji od Kupujących.
  Doradzamy stronom transakcji w kwestii nabywania i zbywania nieruchomości oraz aspektach cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych z zakresu procesu inwestycyjnego.

Możliwość finansowania inwestycji z kredytu. Dodatkowe przychody z najmu.