teren inwestycyjny 26200m<sup>2</sup> Bogucin obwodnica przy S12/S17 -   - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

Bogucin obwodnica przy S12/S17

teren inwestycyjny 26200m2

Teren inwestycyjny – Bogucin przy S12/S17 – TNGS.pl Tomasz Karman

Teren inwestycyjny – Bogucin przy S12/S17 – TNGS.pl Tomasz Karman

lokalizacja terenu
inwestycyjnego

Bogucin obwodnica przy S12/S17   - TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestora - Lublin

Nieruchomość położna jest bezpośrednio przy drodze serwisowej ok. 100m od granicy trasy ekspresowej  S12 / S17 w kierunku Radom, Warszawa.

Główna komunikacja odbywa się przez węzeł Jastków ok. 2.500 m od nieruchomości wzdłuż południowej krawędzi drogi ekspresowej.

Nieruchomość jest bardzo dobrze widoczna ponieważ znajduje się na łuku drogi oraz na lekkim  wzniesieniu. Ekrany akustyczne zlokalizowane po przeciwnej stronie drogi.

zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, umówić się na oględziny lokalizacji lub uzyskać informacje na temat finansowania inwestycji.

kontakt

Zobacz naszą ofertę w najpopularniejszym serwisie nieruchomości otodom.pl

TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestycji - Lublin - tereny inwestycyjnye, hotele, kasyna, restauracje, magazyny oraz obiekty handlowe, usługowe, biurowe i przemysłowe w lubelskim, mazowieckim i podkarpackim. otodom.pl

Więcej informacji

Powierzchnia 42.300 m2.
Przedmiotem sprzedaży jest grunt niezabudowany oznaczony w planie miejscowym jako teren: 17 MN,U – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej komercyjnej nieuciążliwej. Nieruchomość sklasyfikowana jest jako teren inwestycyjny z dopuszczenie zabudowy obiektów nieuciążliwych (magazyny , bazy, składy, produkcja) .

Maksymalna powierzchnia zabudowy  do 40 % powierzchni nieruchomości. Plan miejscowy przewiduje jedynie 1 mp. na 50 m2 zabudowy.
Możliwa jest bezpośrednia komunikacja samochodów do 40T przez drogę wojewódzką 828. W bliskiej odległości od nieruchomości zlokalizowana jest duża stacja transformatorowa > 1 MWe.
Posiadamy koncepcję architektoniczną ww. terenu. Wiemy co tam można wybudować.

cena finansowanie

Zgodnie z naszą misją nie pobieramy opłat i prowizji od Kupujących.
Doradzamy stronom transakcji w kwestii nabywania i zbywania nieruchomości oraz aspektach cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych z zakresu procesu inwestycyjnego.

Długoterminowy kredyt inwestycyjny z możliwością karencji w spłacie w trakcie trwania budowy aż do momentu uzyskania pozwolenie na użytkowanie planowanej inwestycji.