teren inwestycyjny 4027m<sup>2</sup> - SPRZEDANE Lublin ul. Zygmunta Krasińskiego -   - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

Lublin ul. Zygmunta Krasińskiego

teren inwestycyjny 4027m2 - SPRZEDANE

Teren inwestycyjny pod budynek z funkcją sportowo-rekreacyjną – Lublin ul. Krasińskiego – TNGS.pl Tomasz Karman

Teren inwestycyjny pod budynek z funkcją sportowo-rekreacyjną – Lublin ul. Krasińskiego – TNGS.pl Tomasz Karman

lokalizacja terenu
inwestycyjnego

Lublin ul. Zygmunta Krasińskiego   - TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestora - Lublin

Powierzchnia użytkowa planowanego budynku (parter ,+1) – 3.472 m2.
Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana i widoczna, położona przy ruchliwej arterii miejskiej ul. Zana/Krasińskiego. Przy lokalizacji jest kompleks 17 budynków mieszkalnych pięcio i dwunasto kondygnacyjnych. Osiedle liczy ponad 4.500 mieszkańców i ma bardzo dobrą infrastrukturę komunikacyjno-pieszą.
LSM jest to część miasta w której powstaje sporo nowych inwestycji mieszkaniowych wielorodzinnych, handlowo-usługowych i biurowych. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się 2 szkoły oraz przedszkole.

zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, umówić się na oględziny lokalizacji lub uzyskać informacje na temat finansowania inwestycji.

kontakt

Zobacz naszą ofertę w najpopularniejszym serwisie nieruchomości otodom.pl

TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestycji - Lublin - tereny inwestycyjnye, hotele, kasyna, restauracje, magazyny oraz obiekty handlowe, usługowe, biurowe i przemysłowe w lubelskim, mazowieckim i podkarpackim. otodom.pl

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę obiektu dwukondygnacyjnego :

  • parter usługi/handel (1.300 m2)
  • kondygnacja I – część sportowo rekreacyjna : korty tenisowe oraz boiska do squash’a wraz z pomieszczeniami powiązanymi funkcjonalnie i częścią techniczną.
  • Duży parking z 49 mp.

Na parterze budynku znajdują się lokale do najmu o łącznej powierzchni 770 m2 (z możliwością powiększenia) oraz 6 boisk do squasha.< br/>Na górnej kondygnacji 3 pełnowymiarowe korty tenisowe , szatnie z węzłami sanitarnymi dla użytkowników i trenerów, toalety, magazynki sprzętu, recepcja, bar, sklep, pomieszczenie porządkowe, biuro.

Idealny model biznesowy: przychody z najmu powierzchni parterowej, funkcjonująca działalność sportowa, szkółki tenisowe, szkółki squash, piłka halowa, pole dance, przychody sklep, bar, wypożyczalnia sprzętu, treningi personalne, fitness, akademia przedszkolaka – zajęcia sportowe dla dzieci itp.

cena finansowanie

Zgodnie z naszą misją nie pobieramy opłat i prowizji od Kupujących.
Doradzamy stronom transakcji w kwestii nabywania i zbywania nieruchomości oraz aspektach cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych z zakresu procesu inwestycyjnego.

Istnieje możliwość wybudowania obiektu pod klucz w ramach umowy o GW.