teren inwestycyjny 3,3ha - SPRZEDANY Elizówka przy LHR / S12 -   - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

Elizówka przy LHR / S12

teren inwestycyjny 3,3ha - SPRZEDANY

Teren inwestycyjny – Elizówka przy LRH / S12 – TNGS.pl Tomasz Karman

Teren inwestycyjny – Elizówka przy LRH / S12 – TNGS.pl Tomasz Karman

lokalizacja terenu
inwestycyjnego

Elizówka przy LHR / S12   - TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestora - Lublin

Teren inwestycyjny  zlokalizowany w Elizówce gmina Niemce. Nieruchomość położna vis a vi Lubelskiego Rynku Hurtowego, doskonale widoczna z głównej drogi. Obok kładka nad DW835 , przystanki autobusowe oraz dodatkowo komunikacja piesza na Elizówkę. Duży potencjał mieszkańców: Czchów Górny oraz g. Niemce. Nieruchomości uzbrojone we wszystkie media. W bliskiej odległości buduje się CH IKEA oraz  zlokalizowany jest węzeł drogowy trzech dróg ekspresowych : S12, S17 oraz S19.Doskonała infrastruktura drogowa umożliwia szybki i dogodny transport. Infrastrukturę komunikacyjną uzupełnia znajdujący się w odległości 18 km od lokalizacji krajowy i międzynarodowy port lotniczy w Świdniku.

zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, umówić się na oględziny lokalizacji lub uzyskać informacje na temat finansowania inwestycji.

kontakt

Zobacz naszą ofertę w najpopularniejszym serwisie nieruchomości otodom.pl

TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestycji - Lublin - tereny inwestycyjnye, hotele, kasyna, restauracje, magazyny oraz obiekty handlowe, usługowe, biurowe i przemysłowe w lubelskim, mazowieckim i podkarpackim. otodom.pl

Więcej informacji

Doskonała lokalizacja na działalność usługową, produkcyjną, przemysłową lub logistyczną.
Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod usługi komercyjne, zakłady przemysłowe, produkcję, składy i bazy.

  • U – tereny usług komercyjnych – z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod: obiekty handlu detalicznego i hurtowego, obiekty gastronomii, rzemiosła nieuciążliwego, tereny koncentracji usług,
  • P – tereny przemysłu, składów, baz – z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod: zakłady przemysłowe, z wyłączeniem zakładów utylizacji odpadów , bazy i zaplecza techniczne budownictwa oraz składy, magazyny i hurtownie dla obsługi jednostek produkcyjnych, handlowych i transportowych, urządzenia produkcji rolnej i hodowlanej, w tym urządzenia obsługi rolnictwa, obiekty rzemiosła produkcyjnego.

W odległości do 200 km od nieruchomości znajdują się największe przejścia graniczne na wschodniej granicy Polski, która jest zarazem zewnętrzną granicą Unii Europejskiej. Na Ukrainę prowadzą przejścia w Medyce, Korczowej, Hrebennem, Dołhobyczowie i Dorohusku, natomiast na Białoruś przejścia w Sławatyczach, Terespolu, Kukurykach i Bobrownikach. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Niemce dla nowych inwestorów istnieje możliwość zwolnień z podatku od nieruchomości udzielanych w ramach regionalnej pomocy inwestycyjnej.

cena finansowanie

Zgodnie z naszą misją nie pobieramy opłat i prowizji od Kupujących.
Doradzamy stronom transakcji w kwestii nabywania i zbywania nieruchomości oraz aspektach cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych z zakresu procesu inwestycyjnego.

Długoterminowy kredyt inwestycyjny z możliwością karencji w spłacie w trakcie trwania budowy aż do momentu uzyskania pozwolenie na użytkowanie planowanej inwestycji.