teren inwestycyjny 2,2ha Lublin ul. Stefczyka przy IKEA -   - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

Lublin ul. Stefczyka przy IKEA

teren inwestycyjny 2,2ha

Teren inwestycyjny – Lublin, ul. Stefczyka – TNGS.pl Tomasz Karman

Teren inwestycyjny – Lublin, ul. Stefczyka – TNGS.pl Tomasz Karman

lokalizacja terenu
inwestycyjnego

Lublin ul. Stefczyka przy IKEA   - TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestora - Lublin

Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze dwupasmowej ze skrzyżowaniem ulic Wojtasa / Stefczyka / Kwietniowa. Wojtasa jest łącznikiem pomiędzy Al. Spółdzielczość Pracy (natężenie ruchu dobowe ok. 14.000 samochodów) a ul. Choiny (ok.8.000 samochodów) łączy dwa bardzo duże osiedla mieszkaniowe Czchów Północny ok. 60.000 mieszkańców i Ponigwoda ok.31.000 mieszkańców.

Ulica Kwietniowa jest drogą dojazdową do budowanego centrum handlowego Ikea. ok. 2 km od nieruchomości (Czechów Północny). Blisko planowane osiedle mieszkaniowe na 40 ha. Czechów Północny to najbardziej rozwijająca się dzielnica w Lublinie. Czechów Północny graniczy z g. Niemce , która jest największą gminą w woj. lubelskim (ponad 20.000 mieszkańców).

zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, umówić się na oględziny lokalizacji lub uzyskać informacje na temat finansowania inwestycji.

kontakt

Zobacz naszą ofertę w najpopularniejszym serwisie nieruchomości otodom.pl

TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestycji - Lublin - tereny inwestycyjnye, hotele, kasyna, restauracje, magazyny oraz obiekty handlowe, usługowe, biurowe i przemysłowe w lubelskim, mazowieckim i podkarpackim. otodom.pl

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest  teren aktywności gospodarczej (AG) z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod różnego rodzaju działalność produkcyjno – wytwórczą i składowo – magazynową taką jak: produkcja przemysłowa średnia wytwórczość, zaplecza techniczne, magazyny, hurtownie oraz inne działalności gospodarczej wraz z zapleczem administracyjnym i socjalnym. Możliwość tworzenia nowych działalności inkubatory przedsiębiorczości, ośrodki wysokich technologii, usługi komercyjne, stacje paliw , obiekty wielkopowierzchniowe > 2.000 m2

Istnieje możliwość wydzielenia części działki.
Jedyny teren inwestycyjny AG na Czechowie o powierzchni > 2 ha.

cena finansowanie

Zgodnie z naszą misją nie pobieramy opłat i prowizji od Kupujących.
Doradzamy stronom transakcji w kwestii nabywania i zbywania nieruchomości oraz aspektach cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych z zakresu procesu inwestycyjnego.

Długoterminowy kredyt inwestycyjny z możliwością karencji w spłacie w trakcie trwania budowy aż do momentu uzyskania pozwolenie na użytkowanie planowanej inwestycji.