teren inwestycyjny 18ha Niemce ul. Przemysłowa -   - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

Niemce ul. Przemysłowa

teren inwestycyjny 18ha

Teren inwestycyjny – Niemce – TNGS.pl Tomasz Karman

Teren inwestycyjny – Niemce – TNGS.pl Tomasz Karman

lokalizacja terenu
inwestycyjnego

Niemce ul. Przemysłowa   - TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestora - Lublin

Teren jest położony przy drodze krajowej nr19 Lublin – Lubartów,  w odległości   ok. 8km od  Lublina przy zbiegu trzech dróg ekspresowych : S12, S17 oraz S19. Doskonała infrastruktura drogowa umożliwia szybki i dogodny transport. Infrastrukturę komunikacyjną uzupełnia znajdujący się w odległości 25 km od lokalizacji krajowy i międzynarodowy port lotniczy w Świdniku, do którego szybko dojedziemy drogą ekspresową S12. Nieruchomość 18 ha posiada bocznicę kolejową  do załadunku i wyładunku wagonów połączoną  z nowo modernizowaną linią kolejową nr 30.

  W odległości do 200 km od nieruchomości znajdują się największe przejścia graniczne na wschodniej granicy Polski, która jest zarazem zewnętrzną granicą Unii Europejskiej. Na Ukrainę prowadzą przejścia w Medyce, Korczowej, Hrebennem, Dołhobyczowie i Dorohusku, natomiast na Białoruś przejścia w Sławatyczach, Terespolu, Kukurykach i Bobrownikach. 

  Odległości od najbliższych miast: Warszawa 175 km, Rzeszów 180 km,, Białystok 240 km,, Łódź 290 km, Mińsk na Białorusi 500 km, Kijów na Ukrainie  600 km.

  W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się duże zakłady produkcyjne: Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce SA, Kruszywa Niemce  SA., Przedsiębiorstwo Chemiczne Stanchem Spółka Jawna, Polskone Sp. zo.o.  , Elizówka Lubelski Rynek Hurtowy S.A., Gospodarstwo Szklarniowe Leonów Sp. z o.o oraz  wiele innych znaczących firm, które prowadzą działalność ponad lokalną.

zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, umówić się na oględziny lokalizacji lub uzyskać informacje na temat finansowania inwestycji.

kontakt

Więcej informacji

Prywatny tereny inwestycyjne w Niemcach koło Lublina.   Działki o łącznej powierzchni ok. 18 hektarów. Doskonała lokalizacja na działalność produkcyjną , logistyczną bądź przemysłową.

  Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zakłady przemysłowe, produkcję, składy i bazy. 
Nieruchomość uzbrojona.

Wjazd z DK z  pełną komunikacją bezpośrednio przy stacji paliw Orlen.
Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Niemce dla nowych inwestorów istnieje możliwość zwolnień z podatku od nieruchomości udzielanych w ramach regionalnej pomocy inwestycyjnej.
Istnieje możliwość wydzielenia dowolnej powierzchni pod zapotrzebowanie potencjalnego Inwestora.

cena finansowanie

Zgodnie z naszą misją nie pobieramy opłat i prowizji od Kupujących.
Doradzamy stronom transakcji w kwestii nabywania i zbywania nieruchomości oraz aspektach cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych z zakresu procesu inwestycyjnego.