teren inwestycyjny 2,083ha - SPRZEDANE niemce przy Drodze Krajowej nr19 -   - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

niemce przy Drodze Krajowej nr19

teren inwestycyjny 2,083ha - SPRZEDANE

Teren inwestycyjny – Niemce przy DK19 – TNGS.pl Tomasz Karman

Teren inwestycyjny – Niemce przy DK19 – TNGS.pl Tomasz Karman

lokalizacja terenu
inwestycyjnego

niemce przy Drodze Krajowej nr19   - TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestora - Lublin

Działki o łącznej powierzchni 2.083 ha w Niemcach bezpośrednio przy ul Lubelskiej. Doskonała lokalizacja na działalność produkcyjną , logistyczną bądź przemysłową. 
Wjazd z DK z  pełną komunikacją bezpośrednio przy stacji paliw Orlen.

Teren jest położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr19 Lublin – Lubartów,  w odległości   ok. 8km od  Lublina przy zbiegu trzech dróg ekspresowych : S12, S17 oraz S19.
Doskonała infrastruktura drogowa umożliwia szybki i dogodny transport. Infrastrukturę komunikacyjną uzupełnia znajdujący się w odległości 25 km od lokalizacji krajowy i międzynarodowy port lotniczy w Świdniku, do którego szybko dojedziemy drogą ekspresową S12. 

zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, umówić się na oględziny lokalizacji lub uzyskać informacje na temat finansowania inwestycji.

kontakt

Zobacz naszą ofertę w najpopularniejszym serwisie nieruchomości otodom.pl

TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestycji - Lublin - tereny inwestycyjnye, hotele, kasyna, restauracje, magazyny oraz obiekty handlowe, usługowe, biurowe i przemysłowe w lubelskim, mazowieckim i podkarpackim. otodom.pl

Więcej informacji

 Prywatny teren inwestycyjny w Niemcach koło Lublina.
  Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zakłady przemysłowe, produkcję, składy i bazy. 
  P – tereny przemysłu, składów i baz – z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zakłady przemysłowe (w tym energetyczne), bazy i zaplecza techniczne budownictwa oraz składy, magazyny i hurtownie dla obsługi jednostek produkcyjnych i handlowych, urządzenia produkcji rolnej i hodowlanej dopuszcza się lokalizację przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko, dla których obowiązek sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko może być wymagany.
  Nieruchomość uzbrojona we wszystkie media.

W odległości do 200 km od nieruchomości znajdują się największe przejścia graniczne na wschodniej granicy Polski, która jest zarazem zewnętrzną granicą Unii Europejskiej.
    Na Ukrainę prowadzą przejścia w Medyce, Korczowej, Hrebennem, Dołhobyczowie i Dorohusku, natomiast na Białoruś przejścia w Sławatyczach, Terespolu, Kukurykach i Bobrownikach.
   Odległości od najbliższych miast: Warszawa 175 km, Rzeszów 180 km,, Białystok 240 km,, Łódź 290 km, Mińsk na Białorusi 500 km, Kijów na Ukrainie  600 km.
  W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się duże zakłady produkcyjne: Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce SA, Kruszywa Niemce  SA., Przedsiębiorstwo Chemiczne Stanchem Spółka Jawna, Polskone Sp. zo.o.  , Elizówka Lubelski Rynek Hurtowy S.A., Gospodarstwo Szklarniowe Leonów Sp. z o.o oraz  wiele innych znaczących firm, które prowadzą działalność ponad lokalną.
        Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Niemce dla nowych inwestorów istnieje możliwość zwolnień z podatku od nieruchomości udzielanych w ramach regionalnej pomocy inwestycyjnej.

cena finansowanie

Zgodnie z naszą misją nie pobieramy opłat i prowizji od Kupujących.
Doradzamy stronom transakcji w kwestii nabywania i zbywania nieruchomości oraz aspektach cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych z zakresu procesu inwestycyjnego.

Długoterminowy kredyt inwestycyjny z możliwością karencji w spłacie w trakcie trwania budowy aż do momentu uzyskania pozwolenie na użytkowanie planowanej inwestycji.