Kim jesteśmy?

Zajmujemy się szeroko pojętym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami transakcjami kupna, sprzedaży i wynajmu obiektów magazynowych, hoteli, powierzchni komercyjnych a w szczególności sprzedażą terenów inwestycjach dla podmiotów, które zamierzają relokować lub rozbudować swoją działalność. Koncentrujemy się na terenie woj. lubelskiego, podkarpackiego i mazowieckiego jednak kluczowym dla nas obszarem działania jest gmina Niemce, w której obecnie prowadzimy dwa duże projekty inwestycyjne - nowoczesne zakłady produkcyjne oraz bazę logistyczną z terminalem kolejowym cargo przy planowanej Via Carpatia.

Kim jesteśmy? - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

Kim jesteśmy? - TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestora - Lublin

TNGS.plTomasz Karman

Współpracujemy z kluczowymi firma deweloperskimi w Europie Wschodniej. Nasze projekty inwestycje prezentowane są dla Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu należącej do Polskiego Funduszu Rozwoju.

Kooperujemy i promujemy Biznes Lubelskie, które jest inicjatywą Samorządu Województwa Lubelskiego. Portfel nieruchomości, które zaoferowaliśmy w ramach Invest in Lubelskie to wartość ok 100 mln pln.

Stosujemy najwyższe w regionie standardy oferowania nieruchomości do sprzedaży lub najmu.
Nasze portfolia nieruchomości tłumaczone są na język angielski, ukraiński, niemiecki i arabski. Dostarczamy pełną, aktualną informację o rynku i danej nieruchomości.

Zapewniamy dla Inwestorów – bezpłatny VIP transfer z lotniska, tłumacza oraz spotkania z władzami samorządowymi.
100% transakcji objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Dla nas najważniejsza jest etyka w biznesie, która powinna być podstawą działań każdej organizacji. Jej poznanie i stosowanie służy lepszemu robieniu interesów.

Nasz model biznesowy dla Kupujących czy Inwestorów oparty jest na zasadzie „Kup bez prowizji” dotyczy to 100% ofert , które prezentujemy.
Chcemy, aby Nasz Sprzedający zyskał czas i profesjonalne wsparcie a Kupujący lub Inwestor oszczędził pieniądze, ponieważ nie muszą płacić prowizji.
My z kolei, zdobywając większą ilość klientów, ofert, rekomendacji chcemy aby nowy pozyskany Inwestor był zadowolony z naszych usług i polecał nas swoim znajomym.

tngs.pl w liczbach

  • 115lokalizacjiw Polsce i EU
  • 550mln - wartośćofert
  • 22mln - wartośćinwestycji 2017
  • 900tysięcy m2terenów inwestycyjnych
  • 4biuraobsługi inwestycji
  • 14profesjonalnychpartnerów w PL/EU