hala magazynowa Lublin Bursaki, ul. Stefczyka - 1306 m2 - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

1306 m2

Lublin Bursaki, ul. Stefczyka

hala magazynowa

Hala magazynowa 784m – Lublin, Bursaki, ul. Stefczyka – TNGS.pl Tomasz Karman

Hala magazynowa 784m – Lublin, Bursaki, ul. Stefczyka – TNGS.pl Tomasz Karman

lokalizacja hali
magazynowej

Obiekt mieści się na terenie przemysłowym, zamkniętym, dozorowanym całodobowo. Dodatkowo obok hali znajdują się powierzchnie biurowe do wynajęcia. Bezpośrednio przy hali parking i plac utwardzony. Duży plac manewrowy dla samochodów 40T. Nieruchomości posiada wszystkie media.

Doskonała lokalizacja na działalność usługową, magazynową, produkcyjną , przemysłową lub logistyczną. W bliskiej odległości CH IKEA, Al. Spółdzielczości Pracy , ul. Wojtasa, oraz węzeł drogowy trzech dróg ekspresowych : S12, S17 oraz S19. Doskonała infrastruktura drogowa umożliwia szybki i dogodny transport. Infrastrukturę komunikacyjną uzupełnia znajdujący się w odległości 18 km od lokalizacji krajowy i międzynarodowy port lotniczy w Świdniku.

W odległości do 200 km od nieruchomości znajdują się największe przejścia graniczne na wschodniej granicy Polski, która jest zarazem zewnętrzną granicą Unii Europejskiej. Na Ukrainę prowadzą przejścia w Medyce, Korczowej, Hrebennem, Dołhobyczowie i Dorohusku, natomiast na Białoruś przejścia w Sławatyczach, Terespolu, Kukurykach i Bobrownikach.

zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, umówić się na oględziny lokalizacji lub uzyskać informacje na temat finansowania inwestycji.

kontakt

Zobacz naszą ofertę w najpopularniejszym serwisie nieruchomości otodom.pl

TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestycji - Lublin - tereny inwestycyjnye, hotele, kasyna, restauracje, magazyny oraz obiekty handlowe, usługowe, biurowe i przemysłowe w lubelskim, mazowieckim i podkarpackim. otodom.pl

Więcej informacji

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie magazynowe, produkcyjne zlokalizowane w Lublinie przy ul. Stefczyka.

  • wjazd na halę z poziomu rampy
  • posadzki niepylne
  • hala ogrzewana
  • wysokość: 6 m
  • konstrukcja: murowana
  • parking: utwardzony
  • ogrodzenie: tak
  • rampa: Tak

cena finansowanie

Zgodnie z naszą misją nie pobieramy opłat i prowizji od Wynajmujących.
Doradzamy stronom transakcji w kwestii nabywania i zbywania nieruchomości oraz aspektach cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych z zakresu procesu inwestycyjnego.