Lokale handlowe i usługowe Tomaszów Lubelski Hotel IBIS -   - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

Tomaszów Lubelski Hotel IBIS

Lokale handlowe i usługowe

Lokale handlowe usługowe Hotel IBIS – Tomaszów Lubelski – TNGS.pl Tomasz Karman

Lokale handlowe usługowe Hotel IBIS – Tomaszów Lubelski – TNGS.pl Tomasz Karman

lokalizacja budynku

Tomaszów Lubelski Hotel IBIS   - TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestora - Lublin

Dobrą lokalizację hotelu, w pobliżu centrum biznesowego i kulturalnego miasta, przy głównym ciągu komunikacyjnym, niedaleko Dworca Głównego PKS, docenią goście odwiedzający Tomaszów w interesach lub turystycznie.

12 km od lokalizacji znajduje się przejście graniczne w Hrebennem , które rocznie obsługuje 3.3 mln podróżnych.
W roku 2018 powstanie przejście piesze , które będzie dodatkowo obsługiwać ponad 2 mln podróżnych.

Więcej informacji

Działając w imieniu Inwestora spółki B4 Bartecki chciałbym zaproponować do wynajęcia lokal pod działalność handlową w nowo powstającym Hotelu Ibis w Tomaszowie Lubelskim.
Hotel będzie działał pod marką ibis Styles i zostanie włączony do międzynarodowej grupy Orbis/AccorHotels.
Ibis Styles Tomaszów Lubelski będzie zlokalizowany w samym centrum miasta, tuż przy ul. Lwowskiej. Otwarcie zaplanowano na czwarty kwartał 2018 roku.

Hotel ibis Styles Tomaszów Lubelski zaoferuje minimum 51 pokoi, restaurację o powierzchni ok. 250 m2 z rozległym zielonym tarasem na dachu budynku. Uzupełnieniem oferty będzie sala konferencyjna z nowoczesnym zapleczem multimedialnym.
Parter zostanie przeznaczony na działalność usługową. Dla osób podróżujących samochodem ułatwieniem będzie 47 miejsc parkingowych.

Motywem przewodnim projektu wnętrza hotelu jest magiczne Roztocze, kraina zielonych wzgórz, kryształowo czystych rzek i wodospadów. Koncepcja urządzenia wnętrza to przede wszystkim nowoczesne umeblowanie w przyjaznych barwach, optymalne oświetlenie, klimatyzacja i funkcjonalna łazienka.

Marka „ibis Styles” obok „ibis” i „ibis budget” należy do rodziny mega-marki ibis. ibis Styles to barwna, kojarząca się z pozytywnym myśleniem i nowoczesnością marka oferująca produkt typu „all inclusive”. Każdy hotel jest inny i unikalny, ale wszystkie oferują ten sam komfort, a w cenę pokoju wliczone są śniadania w formie bufetu i WiFi. Hotele tej sieci to dobre rozwiązanie dla gości poszukujących urozmaicenia, ceniących współczesny wystrój wnętrz i przystępne ceny.