lokale handlowo - usługowe Zamość ul. Łukasińskiego - BD Development - Biuro Obsługi Inwestycji - Tomasz Karman Lublin

BD Development

Zamość ul. Łukasińskiego

lokale handlowo - usługowe

Lokale handlowo-usługowe ZAMOŚĆ – Stare Miasto – TNGS.pl Tomasz Karman

Lokale handlowo-usługowe ZAMOŚĆ – Stare Miasto – TNGS.pl Tomasz Karman

lokalizacja budynku

Zamość ul. Łukasińskiego BD Development - TNGS Tomasz Karman - Biuro Obsługi Inwestora - Lublin

Inwestycja w sercu Zamościa będzie realizowana przez spółkę BD Development w zabytkowym Zespole Staromiejskim przy skrzyżowaniu ulic Bazyliańskiej, Zamenhofa, Waleriana Łukasińskiego. Ul. W. Łukasińskiego jest główna arterią łączącą stare miasto z pozostałymi dzielnicami Zamościa. Przy lokalizacji znajduje się główny ciąg komunikacyjny z dwoma wejściami na stare miasto. Nieruchomość graniczy z dużym wygodnym, ogólnodostępny miejskim parkingiem wraz przystankami autobusowymi komunikacji miejskiej oraz busów. Vis a vi inwestycji znajduje się „Bastion” miejsce spotkań dla turystycznych grup zorganizowanych i osób indywidualnych , które odwiedzają Zamość i Roztocze.

Więcej informacji

Oryginalna bryła budynku nawiązuje swoim charakterem do XVI-wiecznych renesansowych pałaców miejskich. Dodatkowego wyrazu dodaje zastosowany na elewacji intensywny kolor oraz charakterystyczne ukośne przeszklenia, stanowiące współczesną syntezę licznie występujących na zamojskim rynku architektonicznych elementów takich jak lukarny, gzymsy i pilastry. Duże otwarcia rozświetlą wnętrza obiektu.

W ofercie trzykondygnacyjnego, nowoczesnego budynku na parterze znajdą się lokale usługowe o możliwości modyfikacji ścianek działowych. Pierwsze i drugie piętro przeznaczone jest na 43 apartamenty o zróżnicowanej powierzchniach od 29 m2 do 90 m2.

Prezentacja apartamentów jest propozycją rozwiązań architektonicznych i na obecną chwilę trwa opiniowanie przez Narodowy Instytut Dziedzictwa.

Zakończenie prac opiniodawczych NID-u, poświadczone zostanie decyzją zawierającą szczegółowe wytyczne do naniesienia w przedłożonej koncepcji.

Decyzja odnosić się będzie do rozwiązań architektonicznych bryły, kolorystyki, podziałów budynku i nie powinna mieć wpływu na przedstawione powierzchnie użytkowe lokali gdyż została zaprojektowana zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obowiązującym na danym terenie.
Termin planowanego przekazania gotowych lokali użytkowych i mieszkań to I kwartał 2019 roku.